ubezpieczenie szkolne

Rok szkolny tuż, tuż… Szkoła, a może dom – gdzie jest bardziej bezpiecznie? Rok szkolny 2020/2021 będzie wyzwaniem z uwagi na panującą sytuację pandemiczną spowodowaną rozprzestrzenianiem się COVID-19 i podjętą już decyzją Ministerstwa Edukacji Narodowej o powrocie dzieci do szkoły. Nie wyklucza to jednak sytuacji, że w wybranych placówkach oświatowych nauczenie dzieci ze względu na sytuację może być jednak prowadzone zdalnie. Warto zawczasu przygotować swoje dziecko na takie wyzwania i znaleźć dobre ubezpieczenie szkolne NNW dla dzieci i młodzieży.

Według Raportu Towarzystw Zapobiegania Wypadkom (RoSPA) aż 24% nieletnich przebywających w domu lub w mieszkaniu ulega wypadkowi. Kończyły się one lekkim skaleczeniem i aż 33% zranieniem czy złamaniem. Wg Głównego Urzędu Statystycznego 70% wszystkich interwencji zespołów ratownictwa medycznego dotyczyło zgłoszeń, które wydarzyły się nie w szkole a w domu! Warto jest więc zadbać o bezpieczeństwo w najbliższym otoczeniu i zabezpieczyć się na wszelki wypadek np. dobierając dla dziecka odpowiedni wariant ubezpieczenia szkolnego NNW dzieci odpowiadającego tym zagrożeniom.

 

Ubezpieczenie NNW Dziecka – na co zwrócić uwagę?

W obecnej sytuacji, aby zapewnić dziecku bezpieczeństwo w szkole i poza nią należy pamiętać o sytuacji pandemicznej spowodowanej COVID-19. W nadchodzącym roku szkolnym możliwe jest, że dziecko będzie przeplatać okresy uczęszczania do szkoły z okresami nauki z domu. Dlatego ważne żeby ubezpieczenie szkolne NNW dzieci odpowiadało na te wyzwania i zawierało świadczenia uwzględniające pobyt dziecka w szpitalu od 1-go dnia pobytu lub refundowały koszty leczenia oraz koszty rehabilitacji.

 

Jakie Ubezpieczenie wybrać?

 

Najlepiej takie z najszerszym zakresem ubezpieczenia oraz wysokimi świadczeniami wypłat przy wystąpieniu zdarzenia. Dlatego proponuję Ci, obecnie pierwsze spośród najlepszych ubezpieczeń tego typu Pakiet NowaKlasa dostępny na NowaKlasa.pl

Składka za ubezpieczenie Szkolne już od 33 zł. rocznie!

Pakiet NowaKlasa to:

  • Pełna ochrona w szkole i poza nią
  • Sport w cenie składki ubezpieczenia
  • Aktywna ochrona pandemiczna / COVID 19
  • Świadczenia z tytułu uszczerbku na zdrowiu nawet do 200 tysięcy złotych
  • Świadczenia szpitalne płatne już od 1 dnia, zarówno w wyniku nieszczęśliwego wypadku jak i choroby
  • Koszty leczenia stomatologicznego
  • Assistance – w tym korepetycje, pomoc lekarza i pielęgniarki, psychologa oraz Infolinia Medyczna

Pakiet NowaKlasa zapewnia także wygodę dla rodzica, ponieważ można do niego przystąpić w 3 minuty. W równie prosty sposób można zgłaszać wypadki. Potwierdzeniem zawarcia umowy ubezpieczenia będzie email. Otrzymasz certyfikat, po to abyś zawsze miał przy sobie informację o ubezpieczeniu dziecka. Otrzymać można zniżkę w wysokości 25% na drugie i kolejne dziecko pod warunkiem jednoczesnego zgłoszenia wszystkich dzieci.

Zapewnij swojemu dziecku odpowiednią ochronę z pakietem NowaKlasa, wystarczy wejść na www.nowaklasa.pl, wpisać kod TJ4 oraz wszystkie dane. To proste ponieważ wystarczy di=ostęp do internetu. Zapłaty też dokonasz poprze link do płatności

Jeżeli potrzebujesz profesjonalnego doradcy blisko siebie, zapraszam do kontaktu 609 160 009

Zapewniam kompleksowe doradztwo w zakresie ubezpieczenia NNW Twojego Dziecka.

 

ubezpieczenia Bydgoszcz

Znajdź mnie Social Media

 

wolisz rozmawiać  zadzwoń 

Zadzwoń
%d bloggers like this: