Barbara Grzybowska Social Media & More  zapytała ( była to inspiracja do napisania wpisu na Facebooku) z czego jesteśmy dumni.

 

Długo zastanawiałam się czy podjąć to wyzwanie.

 

Pisanie o tym, z czego jestem dumna to jednak dla mnie wyzwanie. Powodów jest wiele, ale jeden jest najważniejszy. Trzeba umieć się chwalić. Nie jest to łatwe. Dlatego jest to wyzwanie.

 

Gdzieś z tyłu głowy pojawia się wątpliwość jak zareagują znajomi, przyjaciele czy rodzina? Pochwalą, skrytykują czy okażą obojętność?

 

Jednak z drugiej strony to problem, jeśli nie wiemy z czego jesteśmy dumni, bo oznacza jedno – brak asertywności. 

 

Przez wiele lat marzyłam o swoim blogu. Nie o stronie internetowej jako takiej, ale o blogu, na którym mogłabym pisać o swoich przekonaniach, przemyśleniach, o miejscu, w którym dzięki mojemu doświadczeniu zawodowemu, osobistemu będę mogła pokazać Wam mój pomysł na osiągnięcie dobrostanu. 

 

Jak współpracowałam z informatykiem, który mógł go stworzyć to nie miałam pomysłu. Jak pomysły się pojawiły to nie było nikogo, kto mógłby go zbudować tak jak chciałam.

 

Ponieważ pracuję z ludźmi i dla ludzi, wakacje są takim „ogórkowym” sezonem. Ludzie odpoczywają. Postanowiłam zatem wykorzystać ten czas na zbudowanie bloga.

 

Pomysły pojawiały się sukcesywnie, ale podlegały ciągłej ewolucji, nadal ewoluują.

 

Jestem ekonomistą, księgową, o informatyce miałam pojęcie, ale w zakresie działania systemów księgowych, które wdrażałam. O budowaniu stron internetowych wiedziałam tyle, że są kreatory do ich tworzenia.

 

Obejrzałam kilka webinarów, kursów online i zaczęłam go tworzyć. Łatwo nie było, nie będę tego ukrywać, ale każda kolejna godzina przybliżała mnie do celu.

 

I tak, jestem dumna, że nauczyłam się tworzyć swojego bloga. W każdym momencie mogę go zmienić, poprawić, opublikować wpis, jestem niezależna i jestem dumna z siebie.

 

To było wyzwanie, któremu podołałam.

 

Dzięki za  inspirację Barbara Grzybowska – Social Media & More

do napisania tego wpisu, też wiem, że jestem na dobrej drodze do realizacji swoich pomysłów.

 

To też jest powód do dumy

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zadzwoń
%d bloggers like this: